Gaz Ölçüm Sistemleri Gaz Ölçüm Sistemleri Gaz Ölçüm Sistemleri
Gaz Ölçüm Sistemleri

Gaz Ölçüm Sistemleri

İnmar kurulduğu yıldan beri Oldham firmasının temsilcisi olarak sektörde hizmet vermiş ve gaz ölçümü konusunda uzman bir ekip yetiştirmiştir. Oldham uzun yıllar boyunca özellikle sabit gaz dedektörü konusunda kendini geliştirmiş Fransız bir şirkettir. Yılların getirdiği tecrübe yanında son teknolojiyi ürünlerine adapte etmesi sayesinde sektörde vazgeçilmez olmayı başarmıştır.


Türkiye’de başarıyla temsilciliğini yapmakta olduğumuz başka bir firma da Industrial Scientific firmasıdır. Industrial Scientific firması sektörde lider yalnızca gaz dedektörü üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan Firmasıdır. Üretimin yanısıra sektöre yenilikçi bir anlayışla gaz dedektörü üreticisi olmaktan çok Gaz Dedektörü bulundurma ve bakım işini kapsayan komple servis işi sunarak müşterilerinin gaz dedektörü çalışabilirliğini denetleme işinin sorumluluğunu almayı başarmış ve servis alanında büyük bir başarıya imza atmıştır.


Firmamız satış faaliyetleri dışında oluşturmuş olduğu servis bölümü ile özellikle gaz ölçümü konusunda yedek parça ve servis hizmetini eksizsiz olarak yerine getirerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.


inmar Diğer Ürünler